Update helper (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Changed
cs: Změněno

en: Language code
cs: Kód jazyka
