Update helper (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας
