Update helper (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Update
be: Абнавіць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Configuration
be: Налады

en: Language code
be: Код мовы
