Update helper (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Update
ca: Actualitza

en: Created
ca: Creat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Changed
ca: Canviat

en: Language code
ca: Codi de llengua
