Update helper (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Update
oc: Metre a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Changed
oc: Modificat

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
