Update helper (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Update
gl: Actualizar

en: Created
gl: Creado

en: Configuration
gl: Configuración

en: Changed
gl: Cambiado

en: Language code
gl: Código do idioma
