Update helper (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Update
ru: Обновить

en: Created
ru: Создано

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Changed
ru: Изменение

en: Language code
ru: Код языка

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
