Update Manager Project Security Status (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Includes: %includes
ar: تشمل: %includes

en: Includes:
ar: يحتوي:

en: Enabled: %includes
ar: المفعلة: %includes

en: Disabled: %disabled
ar: المعطلة: %disabled
