Update Manager Project Security Status (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Security
da: Sikkerhed

en: Includes: %includes
da: Indeholder: %includes

en: Includes:
da: Indeholder:

en: Enabled: %includes
da: Aktiveret: %includes

en: Disabled: %disabled
da: Deaktiveret: %disabled
