Update Manager Project Security Status (1.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Security
es: Seguridad

en: Includes: %includes
es: Incluye: %includes

en: Includes:
es: Incluye:

en: Enabled: %includes
es: Activado: %includes

en: Disabled: %disabled
es: Desactivado: %disabled
