Update Manager Project Security Status (1.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Security
hu: Biztonság

en: Includes: %includes
hu: Tartalmazza: %includes

en: Includes:
hu: Tartalmazza:

en: Enabled: %includes
hu: Engedélyezve: %includes

en: Disabled: %disabled
hu: Tiltott: %disabled
