Update Manager Project Security Status (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Security
nl: Beveiliging

en: Includes: %includes
nl: Bevat: %includes

en: Includes:
nl: Bevat:

en: Enabled: %includes
nl: Ingeschakeld: %includes

en: Disabled: %disabled
nl: Uitgeschakeld: %disabled
