Update Manager Project Security Status (1.0.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Security
cs: Bezpečnost

en: About
cs: Popis

en: Includes: %includes
cs: Zahrnuje: %includes

en: Includes:
cs: Obsahuje:

en: Enabled: %includes
cs: Zapnout: %includes

en: Disabled: %disabled
cs: Vypnuto: %disabled
