Update Manager Project Security Status (1.0.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Security
de: Sicherheit

en: About
de: Über

en: Includes: %includes
de: Enthält: %includes

en: Includes:
de: Enthält:

en: Enabled: %includes
de: Aktiviert: %includes

en: Disabled: %disabled
de: Deaktiviert: %disabled
