Update Manager Project Security Status (1.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Security
jv: Jagabaya

en: About
jv: Ngenani

en: Includes:
jv: Kalebu:

en: Enabled: %includes
jv: Urip: %include

en: Disabled: %disabled
jv: Mati: %disabled
