Update Manager Project Security Status (1.0.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: About
oc: A prepaus

en: Includes: %includes
oc: Inclutz : %includes

en: Includes:
oc: Inclutz :

en: Enabled: %includes
oc: Activat : %includes

en: Disabled: %disabled
oc: Desactivat : %disabled
