Update Manager Project Security Status (1.0.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Security
ru: Безопасность

en: About
ru: Информация

en: Includes: %includes
ru: Включает %includes

en: Includes:
ru: Включая:

en: Enabled: %includes
ru: Включены: %includes

en: Disabled: %disabled
ru: Отключены: %disabled
