Update Manager Project Security Status (1.0.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: About
sk: Informácie o

en: Includes: %includes
sk: Obsahuje: %includes

en: Includes:
sk: Zahŕňa:

en: Enabled: %includes
sk: Povolené: %includes

en: Disabled: %disabled
sk: Zakázané: %disabled
