Update Manager Project Security Status (1.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: About
vi: Giới thiệu

en: Includes: %includes
vi: Bao gồm: %includes

en: Includes:
vi: Bao gồm:

en: Enabled: %includes
vi: Đã bật: %includes

en: Disabled: %disabled
vi: Đã tắt: %disabled
