Update Manager Project Security Status (1.1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Security
it: Sicurezza

en: About
it: Informazioni

en: Includes: %includes
it: Include: %includes

en: Includes:
it: Include:

en: Enabled: %includes
it: Attivati: %includes

en: Disabled: %disabled
it: Disattivati: %disabled
