Update Manager Project Security Status (1.1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: About
be: Аб

en: Includes: %includes
be: Уключае: %includes

en: Includes:
be: Уключае:

en: Enabled: %includes
be: Уключана: %includes

en: Disabled: %disabled
be: Адключана: %disabled
