Update Manager Project Security Status (1.1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Security
ca: Seguretat

en: About
ca: Detalls

en: Includes: %includes
ca: Inclou: %includes

en: Includes:
ca: Inclou:

en: Enabled: %includes
ca: Habilitat: %includes

en: Disabled: %disabled
ca: Inhabilitat: %disabled
