Update Manager Project Security Status (1.1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: About
el: Περί

en: Includes: %includes
el: Περιλαμβάνει: %includes

en: Includes:
el: Περιλαμβάνει:

en: Enabled: %includes
el: Ενεργοποιημένο: %includes

en: Disabled: %disabled
el: Απενεργοποιημένη: %disabled
