Update Manager Project Security Status (1.1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Security
fi: Turvallisuus

en: About
fi: Tietoja

en: Includes: %includes
fi: Sisältää: %includes

en: Includes:
fi: Sisältää:

en: Enabled: %includes
fi: Käytössä: %includes

en: Disabled: %disabled
fi: Poissa käytöstä: %disabled
