Update Manager Project Security Status (1.1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Security
fr: Sécurité

en: About
fr: À propos

en: Includes: %includes
fr: Contient : %includes

en: Includes:
fr: Contient :

en: Enabled: %includes
fr: Activé : %includes

en: Disabled: %disabled
fr: Désactivé : %disabled
