Update Manager Project Security Status (1.1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: About
hr: Opis

en: Includes: %includes
hr: Uključuje: %includes

en: Includes:
hr: Uključuje:

en: Enabled: %includes
hr: Omogućeno: %includes

en: Disabled: %disabled
hr: Onemogućeno: %disabled
