Update Manager Project Security Status (1.1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Security
ja: セキュリティー

en: About
ja: アバウト

en: Includes: %includes
ja: 以下を含みます： %includes

en: Includes:
ja: 次を含みます:

en: Enabled: %includes
ja: 有効: %includes

en: Disabled: %disabled
ja: 無効: %disabled
