Update Manager Project Security Status (1.1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: About
ku: دەربارە

en: Includes: %includes
ku: تێیدایە: %includes

en: Includes:
ku: تێیدایە:

en: Enabled: %includes
ku: چالاککراو:  %includes

en: Disabled: %disabled
ku: ناچالاک: ‌%disabled
