Update Manager Project Security Status (1.1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Security
lt: Saugumas

en: About
lt: Apie

en: Includes: %includes
lt: Apima: %includes

en: Includes:
lt: Apima:

en: Enabled: %includes
lt: Įgalinti: %includes

en: Disabled: %disabled
lt: Išjungti: %disabled
