Update Manager Project Security Status (1.1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: About
pl: O stronie

en: Includes: %includes
pl: Obejmuje: %includes

en: Includes:
pl: Zawiera:

en: Enabled: %includes
pl: Włączony: %includes

en: Disabled: %disabled
pl: Wyłączony: %disabled
