Update Manager Project Security Status (1.1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: About
ro: Despre

en: Includes: %includes
ro: Include: %includes

en: Includes:
ro: Include:

en: Enabled: %includes
ro: Activat: %includes

en: Disabled: %disabled
ro: Dezactivat: %disabled
