Update Manager Project Security Status (1.1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Security
sv: Säkerhet

en: About
sv: Om

en: Includes: %includes
sv: Innehåller: %includes

en: Includes:
sv: Innehåller:

en: Enabled: %includes
sv: Aktiverade: %includes

en: Disabled: %disabled
sv: Inaktiverade: %disabled
