Update Manager Project Security Status (1.1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Security
tr: Güvenlik

en: About
tr: Hakkında

en: Includes: %includes
tr: Kapsamı: %includes

en: Includes:
tr: Kapsamı:

en: Enabled: %includes
tr: Etkin: %includes

en: Disabled: %disabled
tr: Devre dışı: %disabled
