Update Manager Project Security Status (1.1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Security
uk: Безпека

en: About
uk: Про модуль

en: Includes: %includes
uk: Містить: %includes

en: Includes:
uk: Містить:

en: Enabled: %includes
uk: Увімкнені: %includes

en: Disabled: %disabled
uk: Вимкнені: %disabled
