Update NARF! (0.0.0-rc2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Version
am: ሥሪት

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: 1 hour | @count hours
am[0]: 1 ሰዓት
am[1]: @count ሰዓቶች

en: 1 day | @count days
am[0]: 1 ቀን
am[1]: @count ቀኖች

en: 1 year | @count years
am[0]: 1 ዓመት
am[1]: @count ዓመቶች

en: 1 month | @count months
am[0]: 1 ወር
am[1]: @count ወሮች
