Update NARF! (0.0.0-rc2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Version
az: Versiya

en: n/a
az: yox

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Module
az: Modul

en: Never
az: Heç vaxt

en: Available
az: Mövcuddur

en: 1 year | @count years
az[0]: 1 il
az[1]: @count il

en: 1 month | @count months
az[0]: 1 ay
az[1]: @count ay

en: Parameter
az: Parametr
