Update NARF! (0.0.0-rc2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Version
bg: Версия

en: 1 hour | @count hours
bg[0]: 1 час
bg[1]: @count часа

en: 1 day | @count days
bg[0]: 1 ден
bg[1]: @count дни

en: Never
bg: Никога

en: 1 year | @count years
bg[0]: 1 година
bg[1]: @count години
