Update NARF! (0.0.0-rc2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Version
cs: Verze

en: n/a
cs: není

en: 1 minute | @count minutes
cs[0]: 1 minuta
cs[1]: @count minuty
cs[2]: @count minut

en: 1 hour | @count hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: @count hodiny
cs[2]: @count hodin

en: 1 day | @count days
cs[0]: 1 den
cs[1]: @count dny
cs[2]: @count dnů

en: Module
cs: Modul

en: Never
cs: Nikdy

en: 1 second | @count seconds
cs[0]: 1 sekunda
cs[1]: @count sekundy
cs[2]: @count sekund

en: Available
cs: K dispozici

en: 1 year | @count years
cs[0]: 1 rok
cs[1]: @count roky
cs[2]: @count let

en: 1 month | @count months
cs[0]: 1 měsíc
cs[1]: @count měsíce
cs[2]: @count měsíců

en: Parameter
cs: Parametr

en: not found
cs: nenalezeno

en: Checking available update data
cs: Kontroluji dostupné aktualizace

en: Trying to check available update data ...
cs: Zjišťuji dostupné aktualizace...

en: Error checking available update data.
cs: Chyba při zjišťování dostupných aktualizací.
