Update NARF! (0.0.0-rc2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Version
cy: Fersiwn

en: 1 day | @count days
cy[0]: 1 diwrnod

en: Never
cy: Byth

en: 1 year | @count years
cy[0]: 1 flwyddyn

en: 1 month | @count months
cy[0]: 1 mis
cy[1]: @count mis
