Update NARF! (0.0.0-rc2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Version
el: Έκδοση

en: n/a
el: δ/υ

en: 1 minute | @count minutes
el[0]: 1 λεπτό
el[1]: @count λεπτά

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: 1 day | @count days
el[0]: 1ημέρα
el[1]: @count ημέρες

en: Module
el: Μονάδα

en: Never
el: Ποτέ

en: 1 second | @count seconds
el[0]: 1 δευτερόλεπτο
el[1]: @count δευτερόλεπτα

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: 1 year | @count years
el[0]: 1 έτος
el[1]: @count έτη

en: 1 month | @count months
el[0]: 1 μήνας
el[1]: @count μήνες

en: Checking available update data
el: Έλεγχος διαθέσιμων στοιχείων ενημέρωσης

en: Trying to check available update data ...
el: Γίνεται προσπάθεια ελέγχου διαθέσιμων στοιχείων ενημέρωσης ...

en: Error checking available update data.
el: Σφάλμα κατά τον έλεγχο διαθέσιμων στοιχείων ενημέρωσης.
