Update NARF! (0.0.0-rc2) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Version
et: Versioon

en: n/a
et: puudub

en: 1 minute | @count minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Module
et: Moodul

en: Never
et: Mitte kunagi

en: 1 second | @count seconds
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Available
et: Saadaval

en: 1 year | @count years
et[0]: 1 aasta
et[1]: @count aastat

en: 1 month | @count months
et[0]: 1 kuu
et[1]: @count kuud

en: Parameter
et: Parameeter

en: Checking available update data
et: Uuenduste kohta saadaolevate andmete kontrollimine

en: Trying to check available update data ...
et: Uuenduste kohta info pärimine ...

en: Error checking available update data.
et: Viga uuenduste info pärimisel.
