Update NARF! (0.0.0-rc2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Version
fi: Versio

en: n/a
fi: ei mitään

en: 1 minute | @count minutes
fi[0]: 1 minuutti
fi[1]: @count minuuttia

en: 1 hour | @count hours
fi[0]: 1 tunti
fi[1]: @count tuntia

en: 1 day | @count days
fi[0]: 1 päivä
fi[1]: @count päivää

en: Module
fi: Moduuli

en: Never
fi: Ei koskaan

en: 1 second | @count seconds
fi[0]: 1 sekunti
fi[1]: @count sekuntia

en: Available
fi: Saatavilla

en: 1 year | @count years
fi[0]: 1 vuosi
fi[1]: @count vuotta

en: 1 month | @count months
fi[0]: Yksi kuukausi
fi[1]: @count kuukautta

en: Parameter
fi: Parametri

en: not found
fi: ei löytynyt

en: Checking available update data
fi: Tarkistetaan päivitystiedot

en: Trying to check available update data ...
fi: Haetaan päivitystietoja...

en: Error checking available update data.
fi: Päivitystietojen tarkistaminen epäonnistui.
