Update NARF! (0.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Version
is: Útgáfa

en: n/a
is: á ekki við

en: 1 minute | @count minutes
is[0]: 1 mín.
is[1]: @count mín.

en: 1 hour | @count hours
is[0]: 1 klukkutími
is[1]: @count klukkutímar

en: 1 day | @count days
is[0]: 1 dagur
is[1]: @count dagar

en: Module
is: Eining

en: Never
is: Aldrei

en: 1 year | @count years
is[0]: 1 ár
is[1]: @count ár

en: 1 month | @count months
is[0]: 1 mánuður
is[1]: @count mánuðir
