Update NARF! (0.0.0-rc2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Version
jv: Versi

en: 1 minute | @count minutes
jv[0]: 1 menit
jv[1]: @count menit

en: 1 hour | @count hours
jv[0]: Sejam
jv[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
jv[0]: Sedinā
jv[1]: @count dina

en: Module
jv: Modul

en: Never
jv: Ora tahu

en: 1 second | @count seconds
jv[0]: 1 detik
jv[1]: @count detik

en: 1 year | @count years
jv[0]: 1 tahun
jv[1]: @count tahun

en: 1 month | @count months
jv[0]: sewulan
jv[1]: @count wulan

en: Checking available update data
jv: Mriksā update data sing cumawis

en: Trying to check available update data ...
jv: Lagi nyoba mriksā update data sing cumawis ...

en: Error checking available update data.
jv: Kaluputan mriksā update data sing cumawis ...
