Update NARF! (0.0.0-rc2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Version
km: កំណែ

en: n/a
km: គ្មាន

en: 1 hour | @count hours
km[0]: @count ម៉ោង

en: 1 day | @count days
km[0]: @count ថ្ងៃ

en: Never
km: កុំ

en: 1 year | @count years
km[0]: @count ឆ្នាំ

en: 1 month | @count months
km[0]: ១​ ខែ

en: Checking available update data
km: ពិនិត្យ​មើល​ទិន្នន័យ​បច្ចុប្បន្ន​ភាព​​ដែល​មាន​

en: Trying to check available update data ...
km: កំពុង​ព្យាយាម​​ពិនិត្យ​មើល​ទិន្នន័យ​បច្ចុប្បន្ន​​ភាព​​ដែល​មាន​ ...

en: Error checking available update data.
km: កំហុស​នៅ​ក្នុង​ការ​ពិនិត្យ​មើល​ទិន្នន័យ​បច្ចុប្បន្ន​ភាព​​ដែល​មាន​ ។
