Update NARF! (0.0.0-rc2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Version
pt: Versão

en: n/a
pt: não disponível

en: 1 hour | @count hours
pt[0]: 1 hora
pt[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
pt[0]: 1 dia
pt[1]: @count dias

en: Module
pt: Módulo

en: Never
pt: Nunca

en: 1 year | @count years
pt[0]: 1 ano
pt[1]: @count anos

en: 1 month | @count months
pt[0]: 1 mês
pt[1]: @count meses

en: Parameter
pt: Parâmetro

en: Checking available update data
pt: A verificar dados sobre atualização disponível

en: Trying to check available update data ...
pt: A tentar verificar dados sobre atualização disponível...

en: Error checking available update data.
pt: Ocorreu um erro ao verificar dados sobre atualização disponível.
