Update NARF! (0.0.0-rc2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Version
sk: Verzia

en: n/a
sk: nie je

en: 1 minute | @count minutes
sk[0]: 1 minúta
sk[1]: @count minúty
sk[2]: @count minút

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Module
sk: Modul

en: Never
sk: Nikdy

en: 1 second | @count seconds
sk[0]: 1 sekunda
sk[1]: @count sekundy
sk[2]: @count sekúnd

en: Available
sk: Dostupné

en: 1 year | @count years
sk[0]: @count rok
sk[1]: @count roky
sk[2]: @count rokov

en: 1 month | @count months
sk[0]: 1 mesiac
sk[1]: @count mesiace
sk[2]: @count mesiacov

en: Checking available update data
sk: Kontrolujú sa dostupné údaje aktualizácie

en: Trying to check available update data ...
sk: Pokus o kontrolu dostupných údajov aktualizácie ...

en: Error checking available update data.
sk: Chyba pri kontrole dostupných dát aktualizácie.
