Update NARF! (0.0.0-rc2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Version
th: รุ่น

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: 1 hour | @count hours
th[0]: 1 ชั่วโมง
th[1]: @count ชั่วโมง

en: 1 day | @count days
th[0]: 1 วัน
th[1]: @count วัน

en: Never
th: ไม่เคย

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: 1 year | @count years
th[0]: 1 ปี
th[1]: @count ปี

en: 1 month | @count months
th[0]: 1 เดือน
th[1]: @count เดือน
