Update NARF! (0.0.0-rc3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Version
af: Weergawe

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: 1 hour | @count hours
af[0]: 1 uur
af[1]: @count ure

en: 1 day | @count days
af[0]: 1 dag
af[1]: @count dae

en: Never
af: Nooit

en: 1 year | @count years
af[0]: 1 jaar
af[1]: @count jare
