Update NARF! (0.0.0-rc3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Version
ast: Versión

en: n/a
ast: n/d

en: 1 hour | @count hours
ast[0]: 1 hora
ast[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ast[0]: 1 día
ast[1]: @count díes

en: Never
ast: Nunca
